Full HD Film izle
Acı Tatlı Ekşi Full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
6.8 IMDB Puanı 3 Yorum 2,743 Görüntülenme

Acı Tatlı Ekşi Full izle

Acı Tatlı Ekşi Full izle Murat ve Duygu birbirlerine aşık iki çocukluk aşkıdır. Üniversiten mezun oldukları sırada Murat Duygu’ya evlenme teklifi eder. Ancak cevap hiç de hayal ettiği gibi değildir. Duygu hayallerinin peşinden gitmek ister. 5 yıl sonra bir daha birleşmek sözüyle bir ayrılık anlaşması yerine getirirler ve 5 yıl sonunda ikisi de bekar olursa evlenme kararı alırlar. Ancak hayatın hem Duygu hem de Murat için beklenmeyen sürprizleri vardır. Acı Tatlı Ekşi fili senelerce akıllardan silinmeyecek modern bir aşk hikayesini konu alıyor ve ortaya konan fedakarlıklar izleyenleri oldukça derinden etkiliyor.
Gerçek aşkın zamana nasıl direndiğini gösteren dram, Toygar Işıklı’nın müzikleriyle daha duygusal bir hal alıyor. Senaryosu Buğra Gürsoy’a ait olan film, Andaç Haznedaroğlu tarafından yönetiliyor. Filmin başrollerinde Buğra Gülsoy ve Özge Özpirinçci yer alıyor. Bakalı Duygu ve Murat 5 yıl sonra ne halde olacak? Hayata dair aradıklarını bulabilecekler mi? Çocukluktan üniversiteye kadar süren aşk hikayeleri devam edecek mi? Dram ve aşkı kaynaştıran yapıt 2017 yılında vizyona girmiş. Acı Tatlı Ekşi izle filmi için yorumlarınız bizim için önemlidir, lütfen düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayınız. Fullnetfilmizle.com iyi seyirler diler.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Özet & Detaylar

  Acı Tatlı Ekşi Full izle Murat ve Duygu birbirlerine aşık iki çocukluk aşkıdır. Üniversiten mezun oldukları sırada Murat Duygu’ya evlenme teklifi eder. Ancak cevap hiç de hayal ettiği gibi değildir. Duygu hayallerinin peşinden gitmek ister. 5 yıl sonra bir daha birleşmek sözüyle bir ayrılık anlaşması yerine getirirler ve 5 yıl sonunda ikisi de bekar olursa evlenme kararı alırlar. Ancak hayatın hem Duygu hem de Murat için beklenmeyen sürprizleri vardır. Acı Tatlı Ekşi fili senelerce akıllardan silinmeyecek modern bir aşk hikayesini konu alıyor ve ortaya konan fedakarlıklar izleyenleri oldukça derinden etkiliyor. Fullnetfilmizle.com iyi seyirler diler.

  Diğer Adları:

  Acı Tatlı Ekşi

  Yorumlar (3)