Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya full izle
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
455 Görüntülenme

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya full izle

Yönetmen:

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3: Gizli Dünya 2019
Film seri olarak seyirci ile buluşmakta olup 3. Film Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 3 Gizli Dünya olmaktadır. Filmin yönetmenliğini Dean Deblois yapmaktadır. Senaryo yazarları arasında ise yine Dean Deblois ile Cressida Cowell yer almaktadır.
Film Amerika Birleşik Devleti yapımıdır. Film sadece mecara türünde değil aynı zamanda aile, animasyon, aksiyon türlerindedir. Filmin ilk serisinde yer alan karakterler Ejderhalar ile Vikingler’di. Bu iki kahraman grubu arasında kıyasıya bir mücadele vardı. Hicks tarafından bu savaşlar sona erdirildi. Ayrıca ejderhalar da çeşitli eğitim süreçlerinden geçirildi. Hick ejderhalar ile Vikingler arasındaki mücadeleyi sona erdirdi ve onları barıştırdı.
Filmin ilerleyen bölümlerinde iki grup arasında barış anlaşmaları imzalandı. Dişsiz bir ejderha türünün son örneği olduğu için üzülür. Ancak yeni bir ejderha ile karşılaşır ve onun kendi türünden olduğunu görür.
Hicks Vikinlerin öncülüğünü yapmaktadır. İnsanlar tarafından ejderhalar korkutucu hayvanlardır. Ancak Hick bu korkuyu ortadan kaldırmak için onları eğitmiştir. Asıl amaç bu iki grup arasındaki mücadelenin sona ermesidir. Dişsiz ejderha kendi türünden başka bir ejderha gördüğünde yalnız olmadığını anlar ve bu sükunet ortamı bozulur.
Filmin kurgusu Dean Deblois tarafından yapılmıştır. Film ailelerin izleyeceği türlerden olup geniş izleyici kitlesine sahip olacak gibi durmaktadır. Sinema severler tarafından filmin vizyona gireceği tarih merak edilmektedir.
Ancak bu konuda açıklanan net bir tarih olmamakla birlikte yılın ilk çeyreğinde filmin beyaz perdeye çıkması amacı ile son rötuşlar yapılmaktadır.

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  How to Train Your Dragon: The Hidden World

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Dean DeBlois

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?