X-Men Dark Phoenix izle 2019
1.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 1.0 /10 (1)
10,990 Görüntülenme

X-Men Dark Phoenix izle 2019

X-Men Dark Phonix 2019 izle, Full HD.
Bilim kurgu ve aksiyon türünde olan film 7 Haziran 2019 tarihinde vizyona girecektir. X-Men: Dark Phoenix filminin yönetmeni Simon Kingber’ dir. Filmin senaryosu ise Dave Cockrum, John Breyne, Chris Claromont tarafından kaleme alınmıştır. Yapımcılar ise Simon Kingberg, Kauren Shuler Donner’dir.
Filmin ana karakteri Jean Grey’ dir. Jean Grey uzaya gidecek ve uzayda kurtarma görevlerini icra edecektir. Bu görevleri tamamlamasından ardından dünyaya gönderilecektir. Ancak daha sonra fark edilecektir ki uzayda onu sarsan güçten dolayı bir takım özelliklere sahip olmuştur.
Bu güçler sayesinde daha evvelki halinden daha güçlüdür. Mutantlar kadar güçlü bir düşmana daha evvel hiç rastlamamıştır. Jean Grey uzayda edindiği güçler sayesinde oldukça gelişmiş ve adeta başka biri haline bürünmüştür. Burada yer alan bir ekip vardır.
Ancak çeşitli sebeplerden dolayı bu ekip değilmiştir. Düşmanlar ile baş edebilmek için ise tekrar güç birliği sağlanması zorunludur. X-Men: Apocalypse filminden tam 3 yıl sonra çıkacak olan X Men Dark Phonix film tutkunları tarafından merak edilmektedir.
Phoneix’ e uzayda edindiği güçlerin oldukça faydası olmuştur. Ancak bu güçleri de kontrol etmek bir o kadar zordur. Hem arkadaşlarının kurtarılması, hem de düşmanlara karşı çetin bir mücadele verilecektir. X-Men’ in gücünü kötüye kullanmak isteyen pek çok kişi olacaktır. Verilen mücadele aynı zamanda bu güçleri kötüye kullanacak olan kişilerin engellenmesi amacıyladır.
Fragman TEK PART

 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Diğer Adları:

  X-Men: Dark Phoenix

  Yayın Tarihi:

  2019

  Senaryo:

  Simon Kinberg

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?